Nowy salon sprzedaży

Pierwszy taki salon samochodowy w Polsce! AutoGrupa Pietrzak już w nowej siedzibie.

AutoGrupa Pietrzak działa już we własnym salonie samochodów. W Kaliszu na ul. Podmiejskiej 4 powstał nowoczesny budynek, zaprojektowany specjalnie dla naszej firmy, w którym mieści się biuro wypożyczalni Car Net oraz salon sprzedaży samochodów używanych.

 

Salon samochodowy AutoGrupy Pietrzak

W dogodnej lokalizacji w pobliżu dworca autobusowego i galerii handlowej stworzyliśmy nowoczesny salon sprzedaży z kompleksową ofertą usług dodatkowych. W jednym miejscu mogą Państwo dokonać zakupu samochodu wraz z ubezpieczeniem, a także skorzystać z jednej z atrakcyjnych usług finansowania zakupu.

W naszym nowym salonie znajdą Państwo szeroki wybór samochodów używanych – od samochodów z segmentu B po auta marek premium i samochody dostawcze. Każdy z pojazdów pochodzi z polskiego salonu i posiada gwarancję producenta. Dbamy o to, aby oferta samochodów była bogata i atrakcyjna dla każdego klienta.

recepcja Salonu Auto Grupa Pietrzak

B7000411 1447 4420 A3CB 6986A8FFE850

Uroczyste otwarcie już za nami

Otwarcie tak wyjątkowego miejsca nie mogło obyć się bez uroczystej gali z udziałem najznamienitszych gości, takich jak: Prezydent Miasta Kalisza, Wiceprezydent Miasta Kalisza, przedstawiciele wojsk amerykańskich, klienci, nasi wieloletni partnerzy i przyjaciele firmy.

Otwarcie salonu uświetniły występy artystów: Moniki Lewczuk oraz Anny Filipowskiej. Imprezę poprowadził znany z TVN Turbo pasjonat motoryzacji, Patryk Mikiciuk.

Relacja z otwarcia salonu AutoGrupy Pietrzak

 

Wielkie Otwarcie salonu dla mieszkańców

Z myślą o mieszkańcach Kalisza zorganizowaliśmy także dzień otwarty w naszym salonie, który obfitował w atrakcje dla całej rodziny. Program imprezy obejmował m.in. paradę motocyklową, pokazy autodetailingu, loterię konkursową z trakcyjnymi nagrodami, pokaz AVENTYbike oraz poczęstunek. We Wielkim Otwarciu wziął udział także kaliski WORD.

Fotorelacja z wielkiego otwarcia
  +48 601 507 507